Oficjalna strona Komitetu Obchodów 330. Rocznicy Wiktorii Wiedeńskiej

Kalendarium

ALLELUJA! JEZUS ŻYJE!

„Przykazanie Nowe daję Wam,
abyście się wzajemnie miłowali”.
Z życzeniami wszelkiego dobra,
pełni Łask Zmartwychwstałego
Pana Jezusa Chrystusa
i wylania Jego Ducha Świętego
Wszystkim Naszym Przyjaciołom
z serca życzymy


Komitet Obchodów Rocznic Wiktorii Wiedeńskiej

 

TEJ NAJSZLACHETNIEJSZEJ MIŁOŚCI
DOMAGA SIĘ NASZA OJCZYZNA – POLSKA.
ABYŚMY NA NOWO PODJĘLI TO WYZWANIE
w bieżącym Roku 100-lecia Niepodległości
MAMY NADZIEJĘ SPOTKAĆ SIĘ wspólnie
w 335. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej
na Uroczystej MSZY ŚW. z modlitwą za Naszą Umiłowaną Ojczyznę
/po niej na wieczorku poetyckim/
w Katedrze Polowej WP, w dniu 12 września 2018 r. o godz. 18.00.
Będziemy się modlić za wstawiennictwem Naszej Matki
i zawsze Zwycięskiej Królowej Polski

 

335 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę św. za naszą Umiłowaną Ojczyznę z okazji 335. rocznicy Wiktorii Wiedeńskiej i w święto imienia Maryi, która zostanie odprawiona w dniu 12 września br. w Katedrze Polowej Wojska Polskiego o godz. 18.00 /środa/. Mszy św. będzie przewodniczył JE Bp Senior Antoni Pacyfik Dydycz OFM Cap. 
 
Po niej odbędzie się wieczorek artystyczny wprowadzający nas w realia i nastrój naszego świętowania".
 
Dzień ten jest również świętem wojsk lądowych, a elementem ceremoniału wojskowego będzie trąbka, na której zagra żołnierz Garnizonu Warszawa.
 
Pełna intencja Mszy św.:

Dla Uczczenia Imienia Maryi, zawsze Zwycięskiej Królowej Polski i za Jej wstawiennictwem, uroczyście obchodząc 335. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, modlimy się o Błogosławieństwo Boże i pomyślny rozwój dla naszej Umiłowanej Ojczyzny, o Boże prowadzenie i Dary Ducha Świętego dla rządzących Polską oraz o mądrość, jedność i solidarność wszystkich Polaków”. 

337 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej

W 2020 roku, 100. Jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości – świętować będziemy 337. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej.
 
Serdecznie zapraszamy - w dniu 12 września - do Katedry Polowej Wojska Polskiego pw. Najświetszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie.
Uroczysta Msza św. z modlitwą za naszą Umiłowaną Ojczyznę za wstawiennictwem Zawsze Zwycięskiej Królowej Polski, której przewodniczył będzie JE Ks. Bp Józef Guzdek, Biskup Polowy WP, będzie celebrowana o godz. 12.00.
Po niej, tradycyjnie zapraszamy na program artystyczny wprowadzający nas w nastrój naszego świętowania.
 
W związku z obchodzonym tego dnia na pamiątkę zwycięstwa w bitwie wspomnieniem Imienia Maryi oraz obchodzonym w Diecezji Gliwickiej świętem Maryi, Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, łącząc się w modlitwie pragniemy przez to małe ziarenko dołożyć się do Bożego dzieła, jakim jest lepsza współpraca aktywnych środowisk prawicowych i katolickich w naszej
Ojczyźnie dla budowania w tym duchu cywilizacji łacińskiej i chrześcijańskiej kultury życia.
Wszelkiego dobra na co dzień, bratniej miłości w rodzie Polaków, z błogosławieństwem Matki Miłości i Sprawiedliwości Społecznej, życzą organizatorzy.
 
Komitet Obchodów
Rocznic Wiktorii Wiedeńskiej
 
Pełna intencja Mszy św.:
 
„Dla Uczczenia Imienia Maryi, Zawsze Zwycięskiej Królowej Polski i za Jej wstawiennictwem, uroczyście obchodząc 337. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, modlimy się o Błogosławieństwo Boże i pomyślny rozwój dla naszej Umiłowanej Ojczyzny, o Boże prowadzenie i Dary Ducha Świętego dla rządzących Polską oraz o mądrość, jedność i solidarność wszystkich Polaków”.
 

336 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej

W tym roku - 2019 – świętować będziemy 336. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej.
Serdecznie zapraszamy - w dniu 12 września - do kościoła oo. Kapucynów przy ul. Miodowej w Warszawie.
Uroczysta Msza św. z modlitwą za naszą Umiłowaną Ojczyznę za wstawiennictwem Królowej Polski zawsze Zwycięskiej, której będzie przewodniczył bp Antoni Pacyfik Dydycz OFMCap., będzie celebrowana o godz. 18.30.
Po niej, tradycyjnie zapraszamy na wieczorek artystyczny wprowadzający nas w nastrój naszego świętowania.
Wszelkiego dobra na co dzień, bratniej miłości w rodzie Polaków, z błogosławieństwem Matki Miłości i Sprawiedliwości Społecznej, życzą organizatorzy.

Komitet Obchodów Rocznic
Wiktorii Wiedeńskiej
 
Pełna intencja Mszy św.:
 
„Dla Uczczenia Imienia Maryi, zawsze Zwycięskiej Królowej Polski i za Jej wstawiennictwem, uroczyście obchodząc 336. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, modlimy się o Błogosławieństwo Boże i pomyślny rozwój dla naszej Umiłowanej Ojczyzny, o Boże prowadzenie i Dary Ducha Świętego dla rządzących Polską oraz o mądrość, jedność i solidarność wszystkich Polaków”.

338 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej

W 338. Rocznicę pełnego chwały Zwycięstwa polskiego oręża w odsieczy wiedeńskiej i w wigilię święta IMIENIA MARYI

 

S E R D E C Z N I E  Z A P R A S Z A M Y

do udziału w obchodach rocznicy WIKTORII WIEDEŃSKIEJ. W przeddzień zwycięstwa, w dniu 11 września 2021 roku Mszę św. o godz. 18.30 będzie celebrował JE Ks. Bp Antoni Pacyfik Dydycz OFMCap., bp senior diecezji drohiczyńskiej – w kościele oo. Kapucynów pw. Przemienienia Pańskiego, będącym wotum króla Jana III Sobieskiego – ul. Miodowa 13, Warszawa.

Po Mszy św. zapraszamy na program artystyczny słowno-muzyczny, wprowadzający nas w nastrój podwójnego świętowania – drugą okazją jest uroczystość beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia „Soli Deo per Mariam”.

Komitet Obchodów
Rocznic Wiktorii Wiedeńskiej
 
 
Zawsze Zwycięska Królowo Polski – módl się za nami!
 
 
 
saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta santa monica jakarta model kebaya modern model kebaya modern kebaya modern http://caramembuat123.blogspot.com/