Oficjalna strona Komitetu Obchodów 330. Rocznicy Wiktorii Wiedeńskiej

337 rocznica Wiktorii Wiedeńskiej

W 2020 roku, 100. Jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości – świętować będziemy 337. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej.
 
Serdecznie zapraszamy - w dniu 12 września - do Katedry Polowej Wojska Polskiego pw. Najświetszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie.
Uroczysta Msza św. z modlitwą za naszą Umiłowaną Ojczyznę za wstawiennictwem Zawsze Zwycięskiej Królowej Polski, której przewodniczył będzie JE Ks. Bp Józef Guzdek, Biskup Polowy WP, będzie celebrowana o godz. 12.00.
Po niej, tradycyjnie zapraszamy na program artystyczny wprowadzający nas w nastrój naszego świętowania.
 
W związku z obchodzonym tego dnia na pamiątkę zwycięstwa w bitwie wspomnieniem Imienia Maryi oraz obchodzonym w Diecezji Gliwickiej świętem Maryi, Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, łącząc się w modlitwie pragniemy przez to małe ziarenko dołożyć się do Bożego dzieła, jakim jest lepsza współpraca aktywnych środowisk prawicowych i katolickich w naszej
Ojczyźnie dla budowania w tym duchu cywilizacji łacińskiej i chrześcijańskiej kultury życia.
Wszelkiego dobra na co dzień, bratniej miłości w rodzie Polaków, z błogosławieństwem Matki Miłości i Sprawiedliwości Społecznej, życzą organizatorzy.
 
Komitet Obchodów
Rocznic Wiktorii Wiedeńskiej
 
Pełna intencja Mszy św.:
 
„Dla Uczczenia Imienia Maryi, Zawsze Zwycięskiej Królowej Polski i za Jej wstawiennictwem, uroczyście obchodząc 337. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, modlimy się o Błogosławieństwo Boże i pomyślny rozwój dla naszej Umiłowanej Ojczyzny, o Boże prowadzenie i Dary Ducha Świętego dla rządzących Polską oraz o mądrość, jedność i solidarność wszystkich Polaków”.
 
saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta saint monica jakarta santa monica jakarta model kebaya modern model kebaya modern kebaya modern http://caramembuat123.blogspot.com/